Súkromný názor? Naozaj?

Autor: Stanislav Trnovec | 3.7.2013 o 12:24 | (upravené 3.7.2013 o 14:33) Karma článku: 8,78 | Prečítané:  816x

Nikto to nečakal, ale už to máme aj na Slovensku. Niektorými médiami už prebehla informácia, že Vagonservice s.r.o. odmietol objednávku, ktorú poslalo Fórum života O.Z. na vypravenie mimoriadneho vlaku z Bratislave do Košíc v septembri v rámci Európskeho mesta kultúry pre Národný pochodu za život. Údajný dôvod je iný prístup k ochrane života. Kuriózne, je to, že Fórum života iba propaguje to, čo je v Ústave SR čl. 15 (1) Každý má právo na život. Ľudský život je hodný ochrany už pred narodením.

Teda tu je text, o ktorom vyhlasuje Wagon service s.r.o., že je súkromným textom: Vážime si  Vašu telefonickú požiadavku na zabezpečenie mimoriadneho vlaku na deň 21.9./22.9.2013 do Košíc,  pre Fórum života.

Po dôkladnom zvážení  a analyzovaní problematiky sme dospeli k názoru, že náš  pohľad na ochranu života pred a po počatí je odlišný ako Váš, preto nedokážeme vybaviť  prijatú  požiadavku k Vašej spokojnosti.

Dovoľujeme si však podotknúť, že prepravami podobného druhu sa na Slovensku zaoberajú aj iné dopravné spoločnosti, napr. Železničná spoločnosť Slovensko.

Ďakujeme za pochopenie.

Je to precedens, že niekto, kto má iný názor, hoci sa zhoduje so znením Ústavy, je za svoj názor diskriminovaný. Toto ozaj nebola súkromná korešpondencia, ako sa teraz vyjadruje autorka odpovede pani Kosáková z Vagonservisu.

 

Je zaujímavé, že doteraz Vagonservis vypravoval rôznym náboženským skupinám Wagon service s.r.o. mimoriadne vlaky.

WAGON SERVICE travel

www.wagonservice.sk/

Preložiť túto stránku

Zájazdy a dovolenka vlakom, zabezpečovanie mimoriadnych prepráv po železniciach v ležadlových, lôžkových, reštauračných a salónnych vozňoch. Párty vlaky ...

Lurdy

- ‎Pútnické zájazdy

- ‎Zájazdy, párty vlaky

 

- ‎Kontakt

W

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

O nezávislosti Katalánska nerozhodne referendum, ale ochota použiť násilie

Katalánsky boj za nezávislosť nebol nikdy násilný.

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.


Už ste čítali?