Keď dochádzajú argumenty, tak ich nahrádzame násilím

Autor: Stanislav Trnovec | 25.4.2013 o 16:25 | (upravené 25.4.2013 o 17:22) Karma článku: 7,70 | Prečítané:  671x

Pri minulých akciách FEMEN sa rýchlo čírili informácie. Pretože tento raz sa tak nestalo, som sa rozhodol suplovať agentúry. Obrázok a informácie som prevzal priamo z http://femen.org/en. Čo sa vlastne stalo? V deň legalizácie gay manželstva vo Francúzsku La Manif pour Tous napadli aktivistky arcibiskupa André Léonarda Malines a Bruselu počas konferencie.

Aktivistky FEMEN napadli arcibiskupa André Léonarda Malines a Bruselu na univerzitnej pôde ULB v Bruseli počas konferencie, za jeho údajne homofóbne názory.

Na pozadí tohto je krutý zásah polície v Paríži pred dvomi týždňami voči otcovi 7 detnej rodine, mužovi, ktorý mal na tričku symbol rodiny http://boutique.lamanifpourtous.fr/index.php a bol predvedený políciou.

Viacej informácii, žiaľ iba vo francúzštine

http://www.lesoir.be/230985/article/actualite/belgique/2013-04-23/andre-leonard-chahute-par-des-femen-seins-nus-l-ulb

http://www.lalibre.be/actu/belgique/article/811659/action-des-femen-contre-mgr-leonard-pas-de-probleme-de-deontologie.html

http://www.lalibre.be/actu/belgique/article/811637/haarscher-mgr-leonard-s-est-mis-l-auditoire-de-l-ulb-en-poche.html

http://www.lanouvellegazette.be/710108/article/actualite/2013-04-24/les-femen-accueillent-monseigneur-andre-leonard-seins-nus-a-l-ulb-photos

Toto je Európa, o ktorej sme snívali počas neslobody, útlaku, prenasledovania, týrania a vezenia za vlády komunistických režimov v Československu, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Sovietskom zväze?

Alebo našim cieľom je EU, kde sa povolila pedofilná organizácia v Holandsku po tom, čo bolo prijaté odvolanie proti rozhodnutí o jej zákaze.

O ôsmej večer "Watchmen" (Veilleurs) "strážnici" sa zhromažďujú v pokojne a dôstojným spôsobom, spôsobom, inšpirovaným Ghandím. Sme ďaleko od tých, aby sme im mohli preukázať podporu, ale môžeme sa pripojiť k tomuto hnutiu púhym zapálením 3 sviečok.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?