Keď dochádzajú argumenty, tak ich nahrádzame násilím

Autor: Stanislav Trnovec | 25.4.2013 o 16:25 | (upravené 25.4.2013 o 17:22) Karma článku: 7,70 | Prečítané:  672x

Pri minulých akciách FEMEN sa rýchlo čírili informácie. Pretože tento raz sa tak nestalo, som sa rozhodol suplovať agentúry. Obrázok a informácie som prevzal priamo z http://femen.org/en. Čo sa vlastne stalo? V deň legalizácie gay manželstva vo Francúzsku La Manif pour Tous napadli aktivistky arcibiskupa André Léonarda Malines a Bruselu počas konferencie.

Aktivistky FEMEN napadli arcibiskupa André Léonarda Malines a Bruselu na univerzitnej pôde ULB v Bruseli počas konferencie, za jeho údajne homofóbne názory.

Na pozadí tohto je krutý zásah polície v Paríži pred dvomi týždňami voči otcovi 7 detnej rodine, mužovi, ktorý mal na tričku symbol rodiny http://boutique.lamanifpourtous.fr/index.php a bol predvedený políciou.

Viacej informácii, žiaľ iba vo francúzštine

http://www.lesoir.be/230985/article/actualite/belgique/2013-04-23/andre-leonard-chahute-par-des-femen-seins-nus-l-ulb

http://www.lalibre.be/actu/belgique/article/811659/action-des-femen-contre-mgr-leonard-pas-de-probleme-de-deontologie.html

http://www.lalibre.be/actu/belgique/article/811637/haarscher-mgr-leonard-s-est-mis-l-auditoire-de-l-ulb-en-poche.html

http://www.lanouvellegazette.be/710108/article/actualite/2013-04-24/les-femen-accueillent-monseigneur-andre-leonard-seins-nus-a-l-ulb-photos

Toto je Európa, o ktorej sme snívali počas neslobody, útlaku, prenasledovania, týrania a vezenia za vlády komunistických režimov v Československu, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Sovietskom zväze?

Alebo našim cieľom je EU, kde sa povolila pedofilná organizácia v Holandsku po tom, čo bolo prijaté odvolanie proti rozhodnutí o jej zákaze.

O ôsmej večer "Watchmen" (Veilleurs) "strážnici" sa zhromažďujú v pokojne a dôstojným spôsobom, spôsobom, inšpirovaným Ghandím. Sme ďaleko od tých, aby sme im mohli preukázať podporu, ale môžeme sa pripojiť k tomuto hnutiu púhym zapálením 3 sviečok.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

O nezávislosti Katalánska nerozhodne referendum, ale ochota použiť násilie

Katalánsky boj za nezávislosť nebol nikdy násilný.

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.


Už ste čítali?