Brutálne ste ma ohrozili!

Autor: Stanislav Trnovec | 16.12.2013 o 17:15 | (upravené 16.12.2013 o 22:54) Karma článku: 16,08 | Prečítané:  2393x

Dnes, poobede, keď už sa stmieva, teda asi o 16:10 na križovatke pred Prezidentským palácom v Bratislave húkala sanitka. Všetko bolo zapratané, zapchaté, špička. Bol som na začiatku Palisád, tak som uhol na bok, aby som čo najmenej zavadzal. Predsa nie som blbec, ako to vravel MUDr. Dobiáš, záchranár, tuším minulý týždeň tu v SME.

Sanitka prešla, auto, čo bolo predo mnou uhlo tak isto ako ja, čiastočným utiahnutím sa do bočnej uličky, lebo ináč v preplnenej ulici, kde boli oproti trolejbusy, by sanitka asi neprešla. Keď sanitka ma obišla, tak som pokračoval v mojej ceste. Musel som riadne pridať, lebo za sanitkou sa rútilo Audi. Keď som v kolóne za trolejbusom stál, tak vybehla z neho rozčúlená pani a kričala: Brutálne ste ma ohrozili!

Tejto pani sa chcem ospravedlniť, lebo som ozaj nerátal, že niekto bude tak drzý, že použije sanitku ako baranidlo. A tak hlúpy, aby si vynucoval prednosť od tých, čo zastavili. Predsa tí, ktorí zastavili aby prešla sanitka, mali by mať prednosť a pokračovať v jazde. I tak nebolo sa kam ponáhľať, lebo všetko bolo zapchaté. Zastavil som, predsa nie som blbec!

 

Pridávam dodatok: 6 slovom šesť mojich detí spolu so zaťom si pomáhajú, alebo pomáhali ako záchranári. Stredu a vo štvrtok bude mať jeden z nich nočné.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?